V jednoduchém přehledu Vám představujeme dostupné možnosti platby za zboží a jeho pohodlnou dopravu až k Vám. Pokud si nejste jisti výběrem dopravy, nebo pokud tušíte, že by Vaše zásilka mohla být nestandardního rozměru (například velké množství metráže), napište nám a společně vybereme vhodný typ přepravy.

Možnosti dopravy v České republice

Spolupracujeme s dopravci, se kterými máme dobré zkušenosti a věříme, že si vyberete typ dopravy, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Ke každé zakázce obdržíte při jejím odeslání e-mail s číslem zásilky a odkazem pro sledování aktuálního stavu doručování.

Balíkovna

Vaše objednávka bude dopravena na vybrané výdejní místo v síti Balíkovna. Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a e-mailem o možnosti vyzvednutí, rovněž obdržíte heslo pro vyzvednutí. Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí dle aktuálních podmínek služby.
DOČASNĚ OMEZENA MOŽNOST PLATBY DOBÍRKOU.

Výdejní místa Balíkovny

69 Kč

Při objednávce nad 1 500 Kč
je doprava ZDARMA.

Zásilkovna – výdejní místo

Vaše objednávka bude dopravena na vybrané výdejní místo v síti Zásilkovna. Standardní délka dodání je do 2-4 pracovních dnů. Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a e-mailem o možnosti vyzvednutí, rovněž obdržíte heslo pro vyzvednutí. Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí dle aktuálních podmínek služby.
DOČASNĚ OMEZENA MOŽNOST PLATBY DOBÍRKOU.

Výdejní místa Zásilkovny

69 Kč

Při objednávce nad 1 500 Kč
je doprava ZDARMA.

GLS Kurýr

Služba GLS Vám balík doručí na libovolnou adresu. Předem budete obeznámeni s časem doručení formou SMS a e-mailu.

69 Kč

Při objednávce nad 1 500 Kč
je doprava ZDARMA.

Česká pošta – Balík na poštu

Balík bude doručen na vybranou pobočku České pošty. Předem budete obeznámeni s časem doručení formou SMS a e-mailu. Další upozornění přijde v den uložení zásilky na poště.

79 Kč

Při objednávce nad 1 500 Kč
je doprava ZDARMA.

Česká pošta – Balík do ruky

Služba Balík Do ruky od České pošty Vám balík doručí na libovolnou adresu. Předem budete obeznámeni s časem doručení formou SMS a e-mailu. Další upozornění přijde v den doručení. Čas i způsob doručení můžete ještě upravit. V případě nezastižení Vás bude balík čekat na nejbližší pobočce pošty.

Více informací na stránkách služby.

79 Kč

Při objednávce nad 1 500 Kč
je doprava ZDARMA.

Průběh platby

Po dokončení objednávky Vám posíláme systémové potvrzení s přehledem vybrané platební metody. Daňový doklad obdržíte v následujícím e-mailu po potvrzení doručení zboží na Vaši adresu. V případě registrace bude daňový doklad dostupný v detailu objednávky ve Vašem účtu. Pro online platby využíváme platební bránu GoPay.

Platba předem bankovním převodem

Po zvolení platby bankovním převodem Vám na e-mail zašleme pokyny k platbě. Po připsání platby na náš účet a po následné expedici zásilky obdržíte na uvedený e-mail daňový doklad. Délka převodu závisí na Vaší bance a v krajních případech může ovlivnit termín výroby Vaší objednávky. Při platbě neopomeňte vyplnit variabilní symbol (číslo objednávky), tento údaj je velmi důležitý pro úspěšné spárování platby s Vaší objednávkou.

ZDARMA

Platba na dobírku

Tato forma platby je nejrozšířenějším a nejsnazším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti poštovnímu doručovateli nebo řidiči přepravní společnosti. Některé přepravní společnosti umožňují při předání i platbu kartou.


49 Kč

Platba kartou online

Okamžitá a bezpečná platba přes platební bránu, která využívá možnosti Vaší platební karty. Je potřeba mít pro danou kartu povolenu platbu online.

ZDARMA

Online rychlý bankovní převod

Rychlý a bezpečný převod peněz z vybraných bank probíhá přímo v prostředí Vaší banky. Proces je podobný klasickému převodu. Po dokončení platby je obchodní okamžitě informován.

ZDARMA

Google Pay

Okamžitá a bezpečná platba přes Váš účet Google a přiřazenou formu platby.

ZDARMA