V naší nabídce najdete všechny možné látky na ubrusy, závěsy, polštářky, povlečení, sedáky, deky, přehozy dokonce i látky na zahradní nábytek a to konkrétně na lehátka či slunečníky. Hledáte konkrétní materiál? U nás naleznete látky bavlněné, bavlněné s polyesterem, polyesterové, teflonové, mikrovlákno, flanelové, krepové, saténové, zatemňovací látky Blackout, froté a sypkovinu. Naše nabídka je opravdu velká a věříme, že si najdete, co potřebujete.

Velký průvodce druhy látek a textilními materiály

Velký průvodce druhy látek a textilními materiály

Protože máme opravdu širokou nabídku látek v metráži a výrobků z nich, připravili jsme pro Vás přehledný a opravdu obsáhlý průvodce textilními materiály a látkami. Nabízíme přes 1400 vzorů metráží v šířkách od 140 cm až do 320 cm ve složení plně přírodních materiálů jako je len či bavlna, v kombinaci polyester bavlna i plně syntetické dekorační látky. Zajímavé jsou i funkční potahové látky nebo ubrusové látky s voděodolnou teflonovou úpravou. Zdravotní nezávadnost u vybraných látek vhodných pro výrobu povlečení, ubrusů a dekoračních polštářků potvrzuje certifikát Oeko-Tex 100.

Rádi si sami vylepšujete svoji domácnost hezkými látkami? Nabízíme širokou škálu kvalitních látek v metráži. Textilní látky se dají snadno obměnit a přizpůsobit ročnímu období a Vašemu stylu. Díky výběru vhodného motivu látky, dokážete zútulnit Váš byt, dům, hotel, penzion či chalupu. Výraznou látkou upozorníte na určitou část interiéru. V naší nabídce naleznete 100% bavlněné látky, plátna a dekorační látky. Zatemňovací látky Blackout jsou vhodné pro příjemný spánek. Blackout látky lze využít i jako látky potahové. Pokud hledáte látky pro Vaše nejmenší, naleznete v naší nabídce spoustu dětských motivů. Maminky je využívají k tvorbě zavinovaček, hnízdeček, bazénků na balónky či na polštářky a dětské povlečení. Pokud si necháte ze zatemňovací látky Blackout vyrobit závěs, určitě budete spokojeni s jeho téměř nulovou propustností světla a výborným tlumením zvuku. Naše kožešiny se výborně rozčesávají a vůbec nebo pouze minimálně pouští vlas. Naleznete u nás plyše a kožešiny s dlouhým, krátkým a beránkovým vlasem. Kvalitní výplňový materiál Vatelín nabízíme v gramáži ve 100 a 200 g.

V naší nabídce najdete všechny možné látky na ubrusy, závěsy, polštářky, povlečení, sedáky, deky, přehozy dokonce i látky na zahradní nábytek a to konkrétně na lehátka či slunečníky. Hledáte konkrétní materiál? U nas naleznete látky bavlněné, bavlněné s polyesterem, polyesterové, teflonové, mikrovlákno, flanelové, krepové, saténové, zatemňovací látky Blackout, froté a sypkovinu. Naše nabídka je opravdu velká a věříme, že si najdete, co potřebujete.

Nabízíme i velké množství látek sezónních. Chystáte se na Vánoce a chcete vykouzlit vánoční atmosféru a sváteční pohodu i u Vás doma? Máme pro Vás nabídku tradičních ale i moderních vánočních látek ve formě baněk, hvězd, stromečků, vánočních ozdob. Jestliže máte raději střídmější vzory, podívejte se na naše jednobarevné a třpytivé vánoční látky. Nebo naopak končí zimní období a blíží se Velikonoce? Nemusíte pouze barvit velikonoční vajíčka ale můžete využít k dekorování Vašeho domu i naše látky. Oblečte svou domácnost do jarních a velikonočních motivů látek ze 100% bavlny. Nabízíme motivy kuřátek, vajíček a zajíčků.