Český internetový obchod s širokou nabídkou bytového textilu a bytových doplňků

Internetový e-shop s bytovým textilem provozujeme již od roku 2012, kdy jsme vytvořili společný projekt s hlavním dodavatelem zboží. V roce 2021 jsme se rozhodli pro novou koncepci v podobě značky Biante, která nám umožní vlastní výrobu, kontrolu nad kvalitou nabízeného zboží a rozšíření nabídky.

Abychom mohli být pružní a vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc, založili jsme novou šicí dílnu s vlastní výrobou bytového textilu. Tomu jsme přizpůsobili i strukturu nabízeného zboží, abychom mohli nabídnout maximální množství výrobků šitých přesně podle vašich představ.

Pro klíčové výrobky jsme vytvořili pokročilé možnosti konfigurace na míru. Nabízíme tak zákazníkovi naprostou volnost ve výběru rozměru, služeb a doplňků.

V naší stále rostoucí nabídce najdete kvalitní látky v metráži, plyše, závěsy, zatemňovací závěsy Blackout, všechny typy ubrusů, povlaky na polštáře, povlaky na dětská křesílka, ale také ložní povlečení, prostěradla, kvalitní ručníky, deky, prostírky, přikrývky, polštáře a mnoho dalšího.

V budoucnu plánujeme do nabídky zařadit také spoustu bytových doplňků, dekorací a dalšího zboží, které logicky souvisí s domovem, užitným textilem a jeho výrobou.

V Biante se nezaměřujeme pouze na množství prodaných kusů. Je pro nás důležitá hlavně spokojenost zákazníka a kvalita zboží. Proto se vždy budeme snažit nabízet co nejvíce českých výrobků pro vybavení vašeho domova, chalupy, ale i penzionu, hotelu nebo restaurace. Myslíme i na velké či nestandardní provozy, firemní prostory nebo třeba i školní jídelny.

Tým Biante.